Uwaga, konkurs!

Zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, przede wszystkim kurs językowy za granicą. Warunki udziału są bardzo proste – szczegóły poniżej.

Malta - jedna z lokalizacji, w których można wygrać kurs językowy

Konkurs organizuje szkoła językowa Sprachcaffe, która zaprosiła do udziału 12 polskich blogów językowych, w tym m.in. Językową Oazę. Zasady są proste – należy wejść na stronę konkursu (można też kliknąć w baner po prawej), podać swoje dane, odpowiedzieć na dwa pytania i oddać głos na wybranego bloga. Autor najciekawszej odpowiedzi wygrywa nagrodę główną, nagrodę dostaje też bloger, którego poparł zwycięzca.

Nagroda główna to kurs językowy w wybranej szkole Sprachcaffe za granicą, roczna prenumerata magazynu językowego, smartfon i bony na materiały językowe. Dokładna lista dostępna jest na stronie organizatorów.

Tu ważna uwaga – przeczytajcie uważnie regulamin, bo wynika z niego m.in., że nagroda obejmuje sam kurs, bez dojazdu i wyżywienia. Nie mam pewności, jak to wygląda z zakwaterowaniem, informacje na stronie są niejasne. Dopytam się jeszcze organizatorów i dam znać. [EDIT: Dopytałem się. Nagroda dla zwycięskiego czytelnika nie obejmuje zakwaterowania, tylko sam kurs. Nagroda dla blogera obejmuje zakwaterowanie. Z drugiej strony uczestnik ma do wyboru więcej kursów niż bloger i lepsze terminy (m.in. latem).] Mam świadomość, że takie warunki mogą niektórych odstraszyć, ale myślę, że nie warto z tego powodu rezygnować. W razie czego kursu można się zrzec lub przekazać komuś innemu, a sobie zachować pozostałe nagrody :)

I druga uwaga – jeśli wygra któryś z Was, czytelników Językowej Oazy, zobowiązuję się przekazać przyznaną mi nagrodę Wam. Jeszcze nie wiem jak, prawdopodobnie zorganizuję jakiś konkurs wewnętrzny, tylko dla czytelników tego bloga.

Konkurs trwa przez miesiąc, od 10 marca do 10 kwietnia tego roku.

A na koniec zachęcam Was również do zajrzenia na pozostałe blogi uczestniczące w konkursie (lista dostępna na stronie organizatora). Wszystkie są pisane przez pasjonatów języków obcych, może odkryjecie jeszcze jedno miejsce, które pomoże Wam w nauce języka!

Etykiety: